Sevgi Evleri Seramik ve Resim Sergisi Açılışı Yapıldı

 
Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları’nın Eşi Hanımefendi Dr. Serpil Sarıfakıoğulları,Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklarının yapmış olduğu eserlerin yer aldığı Resim ve Seramik Sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
 
Giresun Üniversitesinde 25 Nisan Çarşamba günü saat 14:00’de düzenlenen programda serginin açılışını gerçekleştiren Hanımefendi Sarıfakıoğulları, sergiyi gezdi. Sergilenen resim ve seramikler hakkında çocuklarla sohbet eden Vali Eşi Sarıfakıoğulları, çocukları yeteneklerinden ve çalışmalarından dolayı kutladı.
 
Giresun Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimi Topluluğu ve Çocuk Çalışmaları Topluluğunun ortaklaşa hazırladığı organizasyonda Sevgi Evlerinde kalan çocukların birbirinden özel ve güzel resim ve seramik eserleri sergileniyor.
 
Sergi açılışı sonrası Dr. Öğretim Üyesi Selahattin Yılmaz ve Dr. Öğretim Üyesi Mamur Işıkçı tarafından “Çocuk Resimleri ve Analizi” konulu konferans verildi.

Sonraki Sayfa: Vali Sarıfakıoğulları, Huzurevi Ve Sevgi Evleri Sakinleriyle Birlikte Fidanları Toprakla Buluşturdu

Önceki Sayfa : Gören Göz Cihazı Ön Başvuruları Hakkında Duyuru